Haber Merkezi

Yeni Winx Perileri Işık Saçıyor!

Winx Club’ın sihirli dünyasının birbirinden güzel ve yetenekli altı perisi, özel tasarımları ve yeni Sirenix gücüyle kızların kalbini fethedecek. Yüzleri daha çekici ve güzel hale gelen yeni periler, çıkarılıp takılabilir renkli kanatları ve ışık saçan özellikleriyle oyun değerini de artıyor.

Winx Club oyuncak ailesi, yeni Sirenix serisiyle çocuklara daha eğlenceli ve farklı bir oyun deneyimi sunuyor. Bundan böyle Winx perileri daha fazla hareket edebilecek ve yeni tasarımları sayesinde çocuklara hayal dünyalarını daha fazla kullanma şansı sunacak. Yüzleri daha çekici ve güzel hale gelen yeni periler, çıkarılıp takılabilir renkli kanatları ve ışık saçan özellikleriyle oyun değerini de artıyor.

Yeni Winx perileri, yedi oynayabilir eklem, değişebilir saç rengi, çıkarılabilir hareketli peri kanatları ve renkli ışık saçan Sirenix sihiriyle kızların favori oyuncaklarından birisi olacak. Bloom, Flora, Stella, Aisha, Musa ve Tecna yeni kazandıkları özel yetenekleri, göz alan uzun saçları, parlak kanatları, birbirinden güzel kıyafetleri ve aksesuarları ile hayranlarını büyülemeye devam edecek.

Yeni Yıla Işıklı Şehir Evi’nde Girmeye Ne Dersiniz?

Biribinden sevimli hayvanlardan oluşan Sylvanian Families, yeni yıla Işıklı Şehir Evi’nde giriyor. Tüm Sylvanian ailesine uygun olarak tasarlanan bu ev, rengarenk ve ışıklı yapısıyla küçük yaştaki çocuklara harika bir yeni yıl armağanı olacağa benziyor…

Tüm Sylvanian ailesini bir arada bulabileceğiniz Işıklı Şehir Evi, renkli odaları, kırmızı çatısı, merdiveni ve yemyeşil bahçesi ile çocuklara yepyeni ve eğlenceli bir dünya sunuyor. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş mobilya ve aksesuarlarıyla bu özel Işıklı Şehir Evi, geniş Sylvanian ailesi için mükemmel bir yuva niteliğinde. Akşam olduğunda ışıklarını yakabileceğiniz bu gösterişli ev, yılbaşı gecesinin ışıltılı atmosferine şık görüntüsüyle renk katacak.

Adore Oyuncak tarafından satışa sunulan Işıklı Şehir Evi, 5 odadan oluşuyor. Yatak odaları ve oturmalarının yanında, Sylvanian ailesinin bir arada toplanacağı bir yemek takımı da ev ile beraber geliyor. Çocukların dünyasına yeni bir renk katacak olan Işıklı Şehir Evi, yeni yıla girerken çocuklar için eğlence vadediyor.

Ringo Flamingo, Eğlenceye Davet Ediyor

Dünyaca ünlü puzzle ve oyun markası Ravensburger, çocukların büyük keyif alacağı yepyeni bir kutu oyununu satışa sunuyor. Ringo Flamingo adlı bu eğlenceli kutu oyunu eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Adore Oyuncak’ın Türkiye Distribütörlüğünü yaptığı Ravensburger, minik oyun severlere yepyeni bir oyunla rengarenk eğlence dolu bir dünya’nın kapılarını aralıyor. Ringo Flamingo, oynaması kolay olduğu kadar, dikkat ve beceri gerektiren yapısıyla bir hayli eğlenceli bir oyun. Oyuncular, oyun platformunun üzerinde duran flamingoların boyunlarına can simitlerini geçirerek kurtarmaya çalışıyor. Bunu da kutudan çıkan küçük fırlatma düzeneğine sahip sandallar ile yapıyorlar. Aman dikkat!!! Halkalar flamingolar yerine timsahların da boynuna geçebilir. Can simitlerini en fazla flamingo’nun üzerine atabilen oyunu kazanıyor.

Özellikle çocuklar için eğlenceli bir dünya sunan Ringo Flamingo kutu oyunu, sevimli flamingolar ve timsahlarla dolu bir dünyaya davet ediyor. Bu dünyada bakalım kimler en fazla halkayı kimler flamingoların üzerine geçirebilecek?

Make’n Break Party ile Eğlenceye Davetlisiniz!

Dünyaca ünlü puzzle ve oyun markası Ravensburger, çocukların büyük keyif alacağı yepyeni bir kutu oyununu satışa sundu. Make’n Break ailesinin yeni üyesi olan Make’n Break Party adlı bu kutu oyunu eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Adore Oyuncak’ın Türkiye Distribütörlüğünü yaptığı Ravensburger, oyun severlere bir Make’n Break Ailesi üyesi olan yepyeni Make’n Break Party ile rengarenk eğlence dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor. Make’n Break Party, dikkat ve beceri gerektiren yapısıyla bir hayli eğlenceli ve heyecanlı bir oyun. Oyuncuların kendi el becerilerinin yanı sıra takım olma becerilerini de geliştiren bu oyun 4 farklı oyun temasını içeriyor. En hızlı şekilde 4 farklı aşamayı tamamlayan takımın kazandığı oyunda kimi zaman gözleriniz bağlı, kimi zaman yasaklı kelimeleri kullanmadan şekilleri tarif edip blokları inşa ediyorsunuz. Aman dikkat! Zaman dolmadan mümkün olduğu kadar çok karttaki şekilleri tamamlamalısınız.

Özellikle oyun sever çocuklar için eğlence ve heyecan sınırlarını zorlayan Make’n Break Party kutu oyunu, hızlı olanın kazanacağı bir dünyaya davet ediyor. Sınırsız parti eğlencesi bu kutunun içinde. Bu dünyada bakalım hangi takım en hızlı şekilde 4 farklı oyunu tamamlayabilecek?

Büyük BEN 10 Galası 20 Nisan’da

Büyük BEN 10 Galası 20 Nisan’da

Yepyeni Ben10 Omniverse serisi ile Minik Hayranlarını Çok Özel Sürprizler Bekliyor! Minikler kahramanlıklara imza atmaya hazırlanıyor. Ben10 Omniverse oyuncakları BEN 10 serüvenini farklı bir boyuta taşıyacak olan sürpriz bir proje ile çocuklarla buluşuyor.

20 Nisan’da Kanyon Cinemaximum salonlarında gerçekleşecek olan ve Furkan Kızılkaya’nın sunuculuğunu yapacağı büyük Ben10 Galasında çocukları heyecan verici sürprizler bekliyor. Dijital dünyaya hakim olan Ben10’in minik hayranları, Ben10 Omniverse oyuncaklarının üzerindeki şifreyi http://www.cartoonnetwork.com.tr/omnitrixi-bul adresine girerek bu büyük güne katılmaya hak kazanıyor. Şifresini gönderen çocukların arasından çekilişle belirlenecek şanslı kişileri heyecan dolu ve eğlenceli bir gün bekliyor!

Heyecan dolu bu çekiliş sürecine katılmak isteyen tüm Ben10 hayranlarını bu maceraya davet ediyoruz. Çekilişe katılın ve Ben10 sürprizlerini kaçırmayın!

Revell Bülteni - Güz Dönemi

Revell 04669 F-16C Tigermeet Ürün Değerlendirmesi

Winx Club artık Adore Oyuncak’ta!

Adore Oyuncak, dünyanın önde gelen lisanslarından Winx Club’ın yaratıcısı Rainbow ile önemli bir anlaşmaya imza atarak, Winx Club’ın yeni TV serisi ile beraber gelecek olan tüm oyuncaklarının Türkiye dağıtım haklarına sahip oldu. Dünya çapında 50'den fazla ülkede dağıtılan ve model bebekler arasında ilk sıralarda yer alan Winx Club’ın yepyeni 5. sezon lansmanı ile birlikte başlayacak olan bu ortaklık ile Adore Oyuncak, yeni seri oyuncak bebek koleksiyonunun dağıtımını yapıyor olacak. Peri, moda ve saç modeli temalarını temsil eden yeni seri çizgi filmi ve oyuncakları, tüm dünya tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Türkiye’de çok yakında Nickelodeon ile birlikte ulusal iki kanalda gösterilecek olan Winx Club’ın 5. sezonunda, Winx Perileri Bloom, Stella, Flora, Layla, Tecna ve Miusa, su altı teması içinde Winx Club hayranları ile buluşacak. Winx Perileri, televizyon çizgi filmi ve dijital medya ile bağlantılı olacak ve her bir oyuncak bebekte özel olarak bulunan kod ile Winx severler www.winxclub.com web sayfasından kendi bebekleri için özel içerikler indirebilecekler. Adore Oyuncak, olarak kız çocukları için çok güçlü bir marka olan Winx Club’ı bünyemize katarak yeni seriyi Winx Club hayranları ile buluşturacak olmaktan çok büyük bir mutluluk ve heyecan duyuyoruz.

Grup Hepsi, 5. LEGO Türkiye Şampiyonası Büyük Finalinde

2012 LEGO Türkiye Şampiyonası Finalistleri

2012 LEGO Türkiye Şampiyonası Ön Eleme Tarihleri Belli Oldu!

Adore Oyuncak tarafından bu yıl 5.’si düzenlenecek olan 2012 LEGO Türkiye Şampiyonası başlıyor! Bu yıl 5 - 8 ve 9 - 12 yaş gruplarından LEGO’cular büyük ödül için yarışacak… Yarışmayı kazanan LEGO Türkiye Şampiyonları, birer yakınlarıyla birlikte Danimarka LEGOLAND’e misafir edilecek ve LEGO’nun renkli dünyasını daha yakından tanıma fırsatı elde edecekler.

İşte Ön Eleme Tarihleri

21-22 Nisan Adana, Optimum AVM

28-29 Nisan İstanbul, Akbatı AVYM

05-06 Mayıs Antalya, 5M Migros AVM

05-06 Mayıs Bursa, Carrefour AVM

12-13 Mayıs İzmir, Optimum AVM

19-20 Mayıs Ankara, Kentpark AVM

19-20 Mayıs İstanbul, Optimum AVM

26-27 Mayıs İstanbul, Pendorya AVM

02-03 Haziran Mersin, Carrefour AVM

02-03 Haziran İstanbul, Metrocity AVM

Yarışma ile ilgili detaylı bilgi:

• Yarışmaya 5-12 yaş grubundaki tüm çocuklar katılabilir. 5-8 yaş grubundan bir şampiyon, 9-12 yaş grubundan birer şampiyon seçilecektir.

• Yarışmaya 5-12 yaş grubundaki tüm çocuklar katılabilir. 5-8 yaş grubundan bir şampiyon, 9-12 yaş grubundan birer şampiyon seçilecektir.

• Ön eleme yapılacak olan şehirlerdeki AVM’lerdeki aktivite alanları, ön elemenin yapılacağı hafta sonu boyunca 10.00-20.00 saatleri arasında açık olacaktır.

• Yılda bir kez gerçekleşen olan şampiyonamıza katılma fırsatı elde etmek için, ailelerin yarışma haftası içerisinde herhangi bir LEGO seti satın alıp, ürün fişi ile birlikte ön elemelere belirtilen tarih ve zaman aralığında gelip kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

• Çocuklar Adore Oyuncak tarafından oluşturulan aktivite alanında serbest LEGO parçalarıyla, önceden belirlenmiş ortak bir temaya uygun olarak çeşitli LEGO eserleri yapacaklardır.

• Finalist isimleri takip eden haftalarda açıklanacaktır.

• Ön elemelerde dereceye giren finalistler İstanbul’daki büyük finale davet edilecektir. İstanbul’daki final, ünlü ve popüler isimlerin jüriliğinde gerçekleşecektir.

• İstanbul’daki finali de kazanan şampiyonlar, birer yakınları ile birlikte Ağustos ayında Danimarka Billund LEGOLAND’e muhteşem bir seyahat kazanacaktır.

Heartlake City şehrine hoş geldiniz…

Kız çocukları yepyeni Lego Friends mini bebekleri ve oyun setleri ile Heartlake City şehrinin renkli ve eğlenceli dünyasını kendi yaratıcılıklarını kullanarak Olivia ve sevimli arkadaşları Mia, Andrea, Stephanie ve Emma ile birlikte keşfediyor! Heartlake City şehrine hoş geldiniz…

Lego Friends kız çocuklarını Olivia ve dört arkadaşı ile Heartlake City’nin renkli ve eğlenceli dünyasına keşfe çağırıyor. Kız çocukları, şarkı söylemeyi çok seven Adrea ile sahne ve piyanoyu inşa edebilecek olan çocuklar Olivia ile kimya deneylerini yapabilecekleri atölyeyi oluşturup, Stephanie’nin devriye arabası ile şehirdeki evcil hayvanlara yardım edebilecekler.

Lego Friends ile oyun setleri ile kızlar, birbirinden güzel pasta ve kek yaptıkları City Park Cafe’yi süsleyerek, kendilerini şımartıp saçlarını yaptırdıkları Butteryfly Güzellik Salonu’nuyla kendi Heartlake City şehirini inşa edebilecekler.

SON DAKİKA HABERİ

Sevgili LEGO takipçileri, alınan son bilgilere göre LEGO eserleriniz şimdi Adore Oyuncak Bağdat Caddesi Mağazası’nda sergileniyor!

Tüm LEGO severler bu haberimiz sizler için… Kendi yaptığınız LEGO’nuz ile belirtilen kriterlerde çekilmiş fotoğrafınızı Adore Oyuncak Bağdat Caddesi Mağazamıza getirin, LEGO sergi panosunda eserinizle beraber yerinizi alın.

Fofoğraf Nasıl Olmalı?

· A5 boyutunda fotoğraf baskısı olabilir ya da bilgisayardan çıktı alınabilir.

· Her katılımcı kendi yaptığı LEGO ile ya da tek başına fotoğrafını getirebilir.

· Baskı alınan fotoğrafların üstünde ; Ad-soyad, doğum tarihi, katılımcının okuduğu okul yazmalıdır.

· Birden fazla (4-5) adet fotoğraf paylaşılabilir.

BEN10 ULTIMATE ALIEN SERİSİ OYUNCAKLARIYLA İSTANBUL’U KURTARIN!

‘Ben10 Büyük Mücadele-İstanbul’

Ben10’in çocuklara büyük bir sürprizi var!

Şimdi hedef İstanbul’u kurtarmak…

Çocukların kahramanı Ben10, yepyeni üçüncü serisi ‘Ben10 Ultimate Alien’ oyuncakları ile onları dijital dünyada da kahramanlıklar yaşamaya davet ediyor. Şimdi çocuklar, yeni Ultimatrix ile çok güçlü uzaylı kahramanlara dönüşürken; bu oyuncaklar ile mükemmel bir dijital oyuna katılabilecekler. Ben10 Büyük Mücadele-İstanbul dijital oyunu ile Ben, ilk defa İstanbul’da ve şehri kötü güçlerden kurtarmak için kahraman çocukları bekliyor.

Ben10 Ultimate Alien oyuncaklarındaki şifreler ile oyuna başlayabilecek olan çocuklar, her ay farklı bir ultimate uzaylı karakter ile birlikte büyük mücadeleye devam edecekler.

Ödüller çocukları bekliyor!

Oyunda İstanbul’u kötü güçlerden kurtardıkça puan kazanacak olan kahramanlar, kazandıkları bu puanlarla Cartoon Network sitesinden jetoon alabilecekler. Ayrıca, her ayın sonunda o dönemin en yüksek puanını alan 3 çocuk Adore Oyuncak tarafından Ben10 Ultimate Alien oyuncakları ile ödüllendirilecek.

Tüm Ben10 Ultimate Alien oyuncaklarını projenin özel tasarlanan web sayfasında yakından tanıyabilecek olan çocuklar aynı zamanda interaktif ortamda oyun hakkındaki fikirlerini de paylaşabilecekler.

Haydi çocuklar, Ben10, İstanbul’u kurtarmak için sizi bekliyor, tek yapmanız gereken Ben10 Ultimate Alien oyuncaklarından birini alıp, oyuncaklarda bulunan şifre ile oyunu bilgisayara indirmek. Böylelikle Ben10 ile birlikte İstanbul’u kötü düşmanlardan kurtararak yeni kahramanlıklara imza atacaksınız.

İlk ayın konusu; Ultimate Swampfire ile İstanbul’u kurtarmak!

BEN10’İN 3. SERİSİ ‘BEN10 ULTIMATE ALIEN’ OYUNCAKLARI BÜYÜK BİR SÜRPRİZLE GELİYOR!

Adore Oyuncak tarafından Türkiye’ye getirilen, aksiyon figürleri ve oyun setlerinden oluşan Bandai markalı ‘Ben10 Ultimate Alien’ serisi oyuncaklarının çocuklara büyük bir sürprizi var.

Ben10, muhteşem bir sürprizle 23 Ekim’de İstanbul’da! Bu kez hedefi İstanbul’u kötü güçlerden kurtarmak olan Ben’e yeni görevinde yardımcı olmaya ve yeni kahramanlıklara imza atmaya hazır mısın? Haydi, geri sayım başladı, macera seni bekliyor!

BEN 10 ULTIMATE MISSION EĞLENCESİ İNGİLTERE’DE SENİ BEKLİYOR!

Büyük ödül İngiltere’nin en iyi aile eğlence parkına seyahat! Ve 160 kişiye çeşitli BEN 10 hediyeleri.

23 Ağustos-23 Eylül tarihlerinde CarrefourSA Plus Kart ve Carrefour Axess ile yapacağınız her 15 TL ve üzeri tüm BEN 10 çanta, kırtasiye ürünleri, Adore oyuncakları ve Doğan Egmont kitap alışverişiniz için bir çekiliş hakkı kazanın!

LEGO’nun Türkiye Şampiyonları belli oldu!

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve 3 bini aşkın çocuğun katıldığı Adore Oyuncak tarafından düzenlenen LEGO Türkiye Şampiyonası’nın şampiyonları belli oldu. LEGO’nun Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Adore Oyuncak tarafından düzenlenen şampiyonada 5-8 yaş arası kategoride birinciliği Ömer Efe Toklu elde ederken 9-12 yaş arası kategoride yarışmaya Adana’dan katılan Berk Ağın birinci oldu. Her iki minik de Danimarka’daki LEGOLAND’e gitmeye hak kazandı.


Tüm Lego tutkunu çocukların yakından takip ettiği LEGO Türkiye Şampiyonası 2011 şampiyonları belli oldu. Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen final büyük bir çekişmeye sahne oldu. 2 etaptan oluşan yarışmada finalistler ilk etapta, LEGO’lardan ‘Kirlenmiş dünyamızı nasıl temizlersiniz?’ temalı eserler meydana getirdiler. Yarışmanın ikinci etabında ise tema; ‘Hayalinizdeki Alış-veriş Merkezi’ idi.


 Büyük ödül LEGOLAND’e bilet!


Büyük bir heyecanla LEGO ile yeteneklerini sergileyen minikler, daha sonra ünlü jüri üyelerine eserlerini anlattılar. Jüri kararıyla LEGO Türkiye Şampiyonası 2011 birincileri Ömer Efe Toklu ve Berk Ağın oldu. Her iki minik de Ağustos ayında LEGOLAND’e gitmek için bilet kazandılar.


LEGO Şampiyonası’nda büyük ödülü alan her iki yaş grubunun şampiyonları, birer yakınları eşliğinde Pegasus Havayolları ile birlikte Danimarka'ya uçup, Billund'daki LEGOLAND'de misafir edilerek; LEGO'nun renkli dünyasını daha yakından tanıma fırsatı elde edecekler!


Final sonrası büyük sürpriz; BEDÜK konseri !


Final sırasında yorulan miniklere bir büyük sürpriz de Bedük’den geldi. Şampiyona finali boyunca büyük bir heyecan ile yarışan minikler, Bedük’ün final sonrası verdiği konser ile doyasıya eğlendiler. Ayrıca ünlü illüzyonist Huduni’nin şovu da 2011 LEGO Türkiye Şampiyonası Finali’ne renk kattı.

2011 LEGO Türkiye Şampiyonası Finalistleri Sonunda Belli Oldu!

Bu yıl 4. kez düzenlenen LEGO Türkiye Şampiyonasının 2011 finalistleri her yıl olduğu gibi kıyasıya yarıştılar ve zorlu geçen elemelerden sonra finale katılmaya hak kazandılar

 

5 – 8 Yaş Arası Finalistlerimiz:

 • Berk Delen / İstanbul – Pendorya AVM
 • Can Çorman / İstanbul – Metrocity AVM
 • Eray Aktokluk / İstanbul – Metrocity AVM
 • Ömer Can Baykara / Ankara – Gordion AVM
 • Ömer Efe Toklu / İstanbul – Optimum AVM

9 – 12 Yaş Arası Finalistlerimiz:

 • Berk Ağın / Adana – Optimum AVM
 • Ege Can Kırtaş / İzmir – Agora AVM
 • Egemen Tütek / İstanbul – Optimum AVM
 • Ercüment Yiğit Akça / İstanbul – Metrocity AVM
 • Mustafa Cem Büyükalpelli / İstanbul – Optimum AVM

 

Tüm finalistlerimizi tebrik ediyor, 18 Haziran Cumartesi günü Forum İstanbul’da gerçekleşecek finalimize bekliyoruz.

Tüm Lego’cuları bu muhteşem final heyecanını yaşamaya ve Bedük ile eğlenmeye davet ediyoruz...

2011 LEGO Türkiye şampiyonasına katılan bütün yarışmacılarımıza teşekkür ederiz...

* Finalist isimleri alfabetik sıraya göre duyurulmuştur.


2011 LEGO Türkiye Şampiyonası Juri Listesi

Keld Mosgaard Christensen - Danimarka Başkonsolosu

Sinan Ceylan – Disney Türkiye Genel Müdürü

Pınar Reyhan - Habertürk

Levent Erim - Zadaca Ajans Başkanı

Burcu Cankurtaran - CN Kurumsal İletişim ve Pazarlama Gmy

Aylin Kotil – Anaokulları Sahibesi

Joao Xavier - Forum İstanbul Genel Müdürü

Binnaz Dinçer - Forum İstanbul Pazarlama Direktörü

Özlem Ersoylu Mutluer - Pegasus Kurumsal iletişim

Bedük

LEGO Türkiye Şampiyonası 2011’in Finali Haziran Ayında Forum İstanbul’da...

Tüm çocukların merakla ve heyecanla beklediği, bu yıl dördüncüsü düzenlenen geleneksel LEGO Türkiye Şampiyonası’nın finali 18 Haziran’da Forum İstanbul AVM’de yapılıyor. Başladığından bu yana 10 bini aşkın çocuğun katıldığı şampiyonada bu yılda pek çok LEGO tutkunu çocuk LEGOLAND’e gidebilmek için mücadele edecek…

LEGO Türkiye Şampiyonası 2011’in finali Haziran ayında İstanbul’da yapılacak. Danimarka’daki LEGOLAND’e gidebilmek için ön elemeleri geçen 10 finalist, 18 Haziran Cumartesi günü Forum İstanbul’da bir araya gelecek.

Çocukların ve ailelerin yoğun ilgisi nedeniyle bu yıl ön elemeler geçen yıllara oranla çok daha yaygın olarak değişik bölgelerdeki şehirlerde yapılacak ve daha çok sayıda çocuğa ulaşılarak onların da bu heyecana katılması sağlanacak.

LEGO’nun Türkiye’deki tek yetkili distribütör firması Adore Oyuncak tarafından düzenlenecek olan LEGO Türkiye Şampiyonası 2011’de, 5-8 ve 9-12 yaş gruplarındaki çocuklar yarışacak. Yılda bir kez düzenlenen bu heyecan dolu yarışmaya katılmak için Süper Legocu çocukların herhangi bir ürün almaları ve ürün fişleriyle birlikte kayıt yaptırmaları yeterli!

Büyük ödül LEGOLAND’e bilet!

Lego Turnuvası'nda büyük ödül olarak her iki yaş grubunun şampiyonları, birer yakınları eşliğinde Pegasus Havayolları ile birlikte Danimarka'ya uçup, Billund'daki LEGOLAND'de misafir edilerek; LEGO'nun renkli dünyasını daha yakından tanıma fırsatı elde edecekler.

LEGO Türkiye Şampiyonası 2011 ulaşım sponsoru Pegasus Havayolları, basın sponsorları ise ve Alem FM.

LEGO Türkiye Şampiyonası 2011 Heyecanı Başladı...

Tüm çocukların merakla ve heyecanla beklediği, bu yıl dördüncüsü düzenlenen geleneksel LEGO Türkiye Şampiyonası seçkin alışveriş merkezlerinde gerçekleşecek. Başladığından bu yana 10 bini aşkın çocuğun katıldığı şampiyonada bu yılda pek çok LEGO tutkunu çocuk LEGOLAND’e gidebilmek için mücadele edecek..

LEGO Türkiye Şampiyonası 2011 ön elemeleri, Nisan ve Mayıs ayları boyunca farklı şehirlerde başlıyor. Danimarka’daki LEGOLAND’e gidebilmek için büyük final ise, Haziran ayında İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Çocukların ve ailelerin yoğun ilgisi nedeniyle bu yıl ön elemeler geçen yıllara oranla çok daha yaygın olarak değişik bölgelerdeki şehirlerde yapılacak ve daha çok sayıda çocuğa ulaşılarak onların da bu heyecana katılması sağlanacak.

LEGO’nun Türkiye’deki tek yetkili distribütör firması Adore Oyuncak tarafından düzenlenecek olan LEGO Türkiye Şampiyonası 2011’de, 5-8 ve 9-12 yaş gruplarındaki çocuklar yarışacak. Yılda bir kez düzenlenen bu heyecan dolu yarışmaya katılmak için Süper Legocu çocukların herhangi bir ürün almaları ve ürün fişleriyle birlikte kayıt yaptırmaları yeterli!

Büyük ödül LEGOLAND’e bilet!

Lego Turnuvası'nda büyük ödül olarak her iki yaş grubunun şampiyonları, birer yakınları eşliğinde Pegasus Havayolları ile birlikte Danimarka'ya uçup, Billund'daki LEGOLAND'de misafir edilerek; LEGO'nun renkli dünyasını daha yakından tanıma fırsatı elde edecekler. 

LEGO Türkiye Şampiyonası 2011 ulaşım sponsoru Pegasus Havayolları, basın sponsorları ise JOJO ve Alem FM.

LEGO Türkiye Şampiyonası 2011 Ön Eleme Tarihleri ve Noktaları

23 – 24 NİSAN 2011 ...........................TEKİRDAĞ TEKİRA ALIŞVERİŞ MERKEZİ
30 NİSAN – 01 MAYIS 2011
...............AYDIN FORUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
30 NİSAN – 01 MAYIS 2011...............ADANA OPTIMUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
07 – 08 MAYIS 2011 ...........................ANTALYA 5M MİGROS ALIŞVERİŞ MERKEZİ
07 – 08 MAYIS 2011 ...........................İZMİR AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ
14 – 15 MAYIS 2011 ...........................İSTANBUL PENDORYA ALIŞVERİŞ MERKEZİ
14 – 15 MAYIS 2011 ...........................MERSİN FORUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
21 – 22 MAYIS 2011 ...........................İSTANBUL OPTIMUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
21 – 22 MAYIS 2011 ...........................ANKARA GORDION ALIŞVERİŞ MERKEZİ
28 – 29 MAYIS 2011 ...........................İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ MİGROS ALIŞVERİŞ MERKEZİ
28 – 29 MAYIS 2011 ...........................BURSA ANATOLIUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ
04 – 05 HAZİRAN 2011 ......................İSTANBUL METROCITY ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Elemeler 11.00-19.00 saatleri arasında yapılacaktır.

Katılacağınız aktivite tarihinden önceki 5 gün içerisinde almış olduğunuz LEGO ürün fişleriyle kayıt yaptırabilirsiniz.

LEGO Türkiye Şampiyonası Başlıyor!

Bu sene 4.’sü gerçekleştirilecek olan LEGO Türkiye şampiyonasının hazırlıkları başladı!

Ön eleme yapılacak iller, ön eleme tarihleri, final yeri ve tarihi, katılım koşulları ve ayrıntılı diğer bilgiler çok yakında açıklanacak. Bizi takip etmeye devam edin…

Adore Oyuncak’ta yenilikler devam ediyor!

Sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla Adore Oyuncak olarak çok çalışıyoruz.

Bizi yeni web sitemiz ile daha yakından ve güncel olarak takip edebilir, facebook ve twitter hesaplarımız ile yeniliklerden anında haberdar olabilirsiniz.

Bunların yanında distribütörlüğünü yaptığımız markaların tüm ürünlerinin, aşağıda listelenen, oyuncaklarla ilgili olan hem ulusal hem de uluslararası standartlara göre üretildiğini de bilmenizi isteriz.

 • 88/378/EEC direktifi
 • Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı Oyuncak Yönetmeliğine
 • CE (European Confirmity)